Υποψήφιοι του Συνδυασμού Με συνέπεια και στο αύριο

Υποψήφιος Δημάρχος του Δήμου Αμυνταίου Κωνσταντίνος Θεοδωρίδης.

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΕΤΟΥΥποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
1.ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ (ΜΑΚΗΣ) του Θεμιστοκλή 2.ΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του Στεργίου 3.ΚΟΝΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΣΟΥΛΗΣ) του Όμηρου 4.ΜΠΑΣΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Δημητρίου 5.ΠΕΤΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του Ελευθερίου 6.ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Θεόφιλου 7.ΤΣΙΣΜΑΛΙΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ  του Βασιλείου   8.ΦΟΥΡΚΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥΥποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
1.ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ (ΑΚΗΣ) του Παύλου 2.ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου 3.ΗΛΙΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του Ευαγγέλου 4.ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Αθανασίου 5.ΚΑΝΔΕΡΑΚΗ ΣΥΛΒΙΑ του Ροβέρτου 6.ΚΙΟΥΡΤΣΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Ιωάννη 7.ΚΛΙΑΝΤΖΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του Ανδρέα 8.ΚΟΥΡΡΗ ΑΝΝΑ του Χρήστου 9.ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) του Ανέστη 10.ΜΟΓΛΕΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Δημητρίου 11.ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Δημητρίου 12.ΝΑΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ευάγγελου 13.ΝΑΣΤΟΣ ΘΩΜΑΣ του Σωτηρίου 14.ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΗΛΙΑ ΠΕΤΡΟΥΛΑ του Κυριάκου 15.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χρήστου16.ΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Θεοδώρου 17.ΣΚΟΔΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ηλία 18.ΤΣΩΚΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του Χριστόφορου
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΑΡΙΚΟΥΥποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
1.ΖΗΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Γεωργίου 2.ΠΑΡΖΗΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Κων/νου 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΕΧΟΒΟΥΥποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
1.ΠΑΓΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Ευαγγέλου 2.ΠΛΙΟΥΜΠΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Γεωργίου 3.ΤΣΑΜΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του Ευαγγέλου 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΥΜΦΑΙΟΥΥποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος 
1.ΠΕΛΕΚΟΥΔΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Δημητρίου 
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΙΛΩΤΑΥποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
1.ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κων/νου 2.ΚΑΚΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Χρήστου 3.ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Γεωργίου 4.ΚΕΡΛΟΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Βασιλείου 5.ΚΙΟΣΕΣ ΜΟΣΧΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του Κυριάκου 6.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΙΣΑΑΚ του Ανέστη 7.ΤΣΑΟΥΣΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Υπάτιου 8.ΤΣΙΝΑΡΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του Ευαγγέλου 9.ΧΑΡΙΤΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του Σταύρου 
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥΥποψήφιοι Σύμβουλοι Δημοτικής Κοινότητας
1.ΑΛΕΞΑΝΙΔΗΣ ΤΕΪΜΟΥΡΑΖ του Ιωακείμ 2.ΓΚΗΡΜΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Χρήστου 3.ΜΗΤΣΚΟΥ-ΖΟΥΓΚΑ ΠΕΤΡΟΥΛΑ του Χρήστου4.ΠΕΤΡΟΥΣΙΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου 5.ΣΕΛΤΣΑ ΣΟΦΙΑ του Ιωάννη6.ΣΤΑΥΡΑΚΗ-ΣΚΟΔΡΑ ΙΩΑΝΝΑ του Παντελή 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑΥποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας
1.ΔΕΛΛΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του Θωμά2.ΚΑΛΕΝΤΖΗΣ ΘΩΜΑΣ του Βασιλείου3.ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του Νικολάου4.ΛΙΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του Περικλή 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΡΑΠΙΔΕΩΝΥποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας
1.ΔΟΥΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη 2.ΝΑΝΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αργυρίου ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΕΤΟΥΥποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας
1.ΑΓΡΑΦΙΩΤΗ ΕΥΔΟΞΙΑ του Βασιλείου2.ΓΚΙΟΥΛΕΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρήστου3.ΔΑΡΒΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του Τρύφωνα4.ΔΡΙΛΛΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Μιχαήλ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΥποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας
1.ΠΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του Γεωργίου2.ΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Χρήστου3.ΤΣΙΣΜΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη4.ΦΑΧΟΥΡΙΔΟΥ ΟΛΓΑ του Θεοχάρη
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΤΙΓΟΝΕΙΑΣΥποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας
1.ΗΛΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Ηλία2.ΣΙΔΗΡΑ-ΣΕΒΑΣΤΙΑΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Γεωργίου3.ΣΙΟΥΛΗΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ του Τηλεμάχου4.ΧΑΤΖΗΤΙΜΟΘΕΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Προδρόμου 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΣΠΡΟΓΕΙΩΝΥποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας
1.ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Ιωάννη2.ΒΑΗΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Νικολάου3.ΓΚΟΛΤΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του Εμμανουήλ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΛΤΟΝΕΡΩΝΥποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας
1.ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Μιχαήλ2.ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του Παύλου3.ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου4.ΤΣΑΧΕΙΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αποστόλου
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΡΙΚΟΥΥποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας
1.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Θωμά2.ΜΙΧΟΥ ΠΕΤΡΟΣ του Γεωργίου3.ΝΤΕΝΑ ΡΕΓΓΙΝΑ του Ιωάννη4.ΤΑΣΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Μιχαήλ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΕΓΟΡΑΣΥποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας
1.ΑΪΒΑΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Βασιλείου 2.ΗΛΙΑΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του Ηλία 3.ΜΩΫΣΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Παύλου 4.ΤΟΥΛΓΑΡΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του Βασιλείου  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΕΛΛΗΣΥποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας
1.ΗΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Χρήστου2.ΜΟΥΤΣΙΑ-ΓΡΟΥΪΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του Ιωάννη3.ΡΟΥΝΤΕΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Σταύρου 4.ΡΩΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σταύρου 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΛΕΙΔΙΟΥΥποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας
1.ΝΑΣΤΟΣ ΘΩΜΑΣ του Δημητρίου 2.ΣΤΑΪΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Βασιλείου 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΕΒΑΙΑΣΥποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας
1.ΓΚΑΣΠΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Παναγιώτη 2.ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου3.ΜΥΡΣΟΔΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρήστου4.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Γεωργίου
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΕΧΟΒΟΥ Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας
1.ΓΟΡΑΝΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του Κωνσταντίνου2.ΚΑΣΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Θωμά3.ΝΑΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Επαμεινώνδα4.ΡΗΣΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Δημητρίου
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΙΜΝΟΧΩΡΙΟΥΥποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας
1.ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου2.ΚΑΪΣΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ (ΑΚΗΣ) του Νικολάου3.ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΒΕΡΑ του Χαραλάμπους4.ΤΣΕΡΕΠΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Δημητρίου
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΝΙΑΚΙΟΥΥποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας
1.ΚΟΤΖΕΡΙΔΗΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ (ΒΕΝΟΣ) του Ομήρου2.ΜΑΛΕΖΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Στυλιανού3.ΠΑΝΑΗΛΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Ευσταθίου4.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ισαάκ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥΥποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας
1.ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΕΥΔΟΞΟΣ του Σπύρου 2.ΓΚΙΟΖΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του Λαζάρου3.ΜΠΟΥΛΕΣ ΔΑΝΙΗΛ (ΝΤΑΝΟΣ) του Αναστασίου4.ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ιορδάνη
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΔΙΝΟΥΥποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας
1.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΑΤΙΝΑ του Κοσμά2.ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Μιχαήλ3.ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Ευαγγέλου4.ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Νικολάου
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΛΑΡΓΟΥΥποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας
1.ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Σάββα 2.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Βασιλείου 3.ΚΑΝΑΚΑΡΗ ΕΛΕΝΗ του Χρήστου 4.ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ του Σταύρου 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΤΡΩΝΥποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας
1.ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του Νικολάου2.ΖΗΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου3.ΤΡΑΪΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Ιωάννη 4.ΤΡΥΦΩΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Θεοδώρου 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΟΔΩΝΑΥποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας
1.ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του Παναγιώτη 2.ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΚΛΗΘΡΟΥΥποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας
1.ΓΩΝΙΑΤΗΣ ΑΛΕΚΟΣ του Σταύρου2.ΚΟΛΚΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Μιχαήλ3.ΜΑΝΑΒΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του Γεωργίου4.ΣΛΙΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αναστασίου
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΑΝΟΥΥποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας
1.ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του Μιχαήλ2.ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΤΙΜΟΘΕΟΣ του Ξενοφώντα
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΑΡΑΓΓΙΟΥΥποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας
1.ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΤΖΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του Σωτηρίου2.ΠΑΠΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Αθανασίου 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΙΛΩΤΑΥποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικής Κοινότητας
1.ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου2.ΠΑΠΑΦΥΛΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Δημητρίου3.ΤΡΑΓΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Παντελή4.ΤΣΟΥΤΣΟΥΛΑΚΗ ΖΩΗ του Κωνσταντίνου

Pin It

Σχολιάστε