Συνδυασμός Φλώρινα Ισχυρός Δήμος – Μούσιου-Μυλωνά Όλγα Υποψήφια Δήμαρχος

 

«Φλώρινα – Ισχυρός Δήμος»
ΜΟΥΣΙΟΥ – ΜΥΛΩΝΑ ΟΛΓΑ του Δημοσθένη, Υποψήφια Δήμαρχος
Εκλογική Περιφέρεια Κάτω Κλεινών
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ, ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1.
ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ του Λεωνίδα
2.
ΚΩΦΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Ελευθερίου
3.
ΜΗΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Χρήστου
4.
ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του Ευθυμίου
5.
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Σταύρου
6.
ΠΟΥΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χρήστου
Εκλογική Περιφέρεια Μελίτης
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ, ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1.
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ – ΡΑΠΑΣΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του Αποστόλου
2.
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του Αναστασίου
3.
ΜΑΝΤΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του Ιωάννη
4.
ΜΗΝΟΥ – ΒΕΡΤΚΑ ΤΡΑΪΑΝΗ (ΤΑΝΙΑ) του Ευαγγέλου
5.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Γεωργίου
6.
ΠΕΤΚΑΝΗΣ ΤΡΑΪΑΝΟΣ του Ιορδάνη
7.
ΣΟΥΜΠΑΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του Νικολάου
8.
ΤΖΩΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ευαγγέλου
9.
ΤΣΟΡΛΙΝΗ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ του Αναστασίου
10.
ΤΣΟΤΣΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αριστείδη
Εκλογική Περιφέρεια Περάσματος
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ, ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1.
ΗΛΙΑΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Αιμιλίου
2.
ΚΟΛΛΑΡΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του Σιδέρη
3.
ΜΗΛΙΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Φιλίππου
4.
ΜΙΜΙΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χρήστου
5.
ΣΤΑΜΠΟΥΛΗ – ΜΑΝΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του Αναστασίου
6.
ΣΤΑΥΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΚΟΥΔΑΣ) του Χρήστου
Εκλογική Περιφέρεια Φλώρινας
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ, ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1.
ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του Κωνσταντίνου
2.
ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου
3.
ΓΟΥΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Γεωργίου
4.
ΔΕΔΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Κωνσταντίνου
5.
ΔΟΓΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αναστασίου
6.
ΔΟΥΜΤΣΗ ΒΙΟΛΕΤΑ του Πέτρου
7.
ΘΕΟΦΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ευαγγέλου
8.
ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου
9.
ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Πέτρου
10.
ΚΑΤΣΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Δημητρίου
11.
ΚΕΒΡΕΚΙΔΟΥ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Χαράλαμπου
12.
ΚΛΑΠΑΔΩΡΑ ΣΟΦΙΑ του Ευαγγέλου
13.
ΛΕΖΠΟΥΡΙΔΟΥ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΕΛΕΟΥΣΑ (ΛΟΥΣΗ) του Νικολάου
14.
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του Δημητρίου
15.
ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου
16.
ΜΥΛΩΝΑ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του Σταύρου
17.
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Χρήστου
18.
ΠΑΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Παντελή
19.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Γρηγορίου
20.
ΠΑΡΛΑΠΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Ελευθερίου
21.
ΠΙΟΒΗΤΟΥ – ΓΚΩΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του Τρύφωνα
22.
ΣΑΧΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Λεωνίδα
23.
ΤΣΑΜΑΔΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Γεωργίου
Δημοτική Κοινότητα Φλώρινας
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ, ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1.
ΒΑΡΑΔΙΝΗ – ΚΕΡΤΣΑΝΗ ΦΑΝΗ του Νικολάου
2.
ΓΡΑΤΣΟΥΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Κυριάκου
3.
ΖΑΝΙΚΑΣ ΚΟΣΜΑΣ του Βασιλείου
4.
ΚΑΤΗΚΑΡΙΔΟΥ – ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του Ιωάννη
5.
ΚΟΡΟΠΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου
6.
ΚΟΥΣΛΗ – ΔΟΓΟΥΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του Αθανάσιου
7.
ΜΗΤΡΟΥΣΗ – ΜΟΥΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Νικολάου
8.
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη
9.
ΣΙΑΚΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ (ΠΑΝΤΕΛΗΣ) του Παναγιώτη
10.
ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Βασιλείου
11.
ΤΡΥΦΩΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη
12.
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του Γεωργίου
Τοπική Κοινότητα Αγίας Παρασκευής
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ, ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1.
ΠΑΣΣΑΣ ΠΑΥΛΟΣ του Θωμά
Τοπική Κοινότητα Αγίου Βαρθολομαίου
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ, ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1.
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Μιχαήλ
2.
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ιωάννη
3.
ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου
4.
ΠΑΝΙΔΗΣ ΜΥΡΩΝ του Χαραλάμπου
Τοπική Κοινότητα Ακρίτα
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ, ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1.
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Αντωνίου
Τοπική Κοινότητα Αλώνων
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ, ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1.
ΒΕΔΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
2.
ΗΛΙΑ – ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Πέτρου
Τοπική Κοινότητα Αμμοχωρίου
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ, ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1.
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Γεωργίου
2.
ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ – ΜΟΥΚΑ ΦΑΝΗ του Παντελή
3.
ΑΠΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Λαζάρου
4.
ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ του Χρήστου
Τοπική Κοινότητα Άνω Καλλινίκης
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ, ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1.
ΜΑΝΟΥ – ΟΨΕΙΡΕΤΗ ΑΝΝΑ του Δημητρίου
2.
ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Γρηγορίου
3.
ΤΑΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Νάιδου
Τοπική Κοινότητα Άνω Κλεινών
Υποψήφιοι Εκπρόσωποι Τοπικής Κοινότητας
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ, ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1.
ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Δημητρίου
2.
ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αθανασίου
Τοπική Κοινότητα Άνω Υδρούσας
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ, ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1.
ΜΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αθανασίου
2.
ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ του Χρήστου
3.
ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δαμιανού
4.
ΧΡΗΣΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του Θεοδώρου
Τοπική Κοινότητα Αρμενοχωρίου
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ, ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1.
ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του Σταύρου
2.
ΔΟΥΜΤΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του Παύλου
3.
ΘΕΟΦΑΝΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Λαζάρου
4.
ΚΑΤΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Σταύρου
Τοπική Κοινότητα Ατραπού
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ, ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1.
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΥΛΟΣ του Βασιλείου
2.
ΝΟΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Γεωργίου
Τοπική Κοινότητα Αχλάδας
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ, ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1.
ΚΟΒΑΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Χρήστου
2.
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Νικολάου
3.
ΜΠΑΣΔΑΡΗ ΒΕΝΑ του Παναγιώτη
4.
ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Δημητρίου
Τοπική Κοινότητα Βεύης
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ, ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1.
ΑΜΠΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Γεωργίου
2.
ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του Μεθοδίου
3.
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του Χρήστου
4.
ΤΑΝΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του Αλεξάνδρου
Τοπική Κοινότητα Δροσοπηγής
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ, ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1.
ΔΕΔΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Μιχαήλ
2.
ΜΠΑΛΙΑΣΗ ΕΥΑΝΘΙΑ του Παναγιώτη
3.
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Σταύρου
4.
ΤΑΤΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
Τοπική Κοινότητα Εθνικού
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ, ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1.
ΟΥΣΑΛΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του Γεωργίου
Τοπική Κοινότητα Ιτέας
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ, ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1.
ΒΕΡΤΚΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του Χρήστου
2.
ΔΡΟΣΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου
3.
ΠΑΝΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του Στεφάνου
4.
ΤΖΩΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη
Τοπική Κοινότητα Κάτω Κλεινών
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ, ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1.
ΔΗΜΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Παύλου
2.
ΠΟΥΓΙΟΥ ΖΩΗ του Θωμά
3.
ΤΑΡΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Βασιλείου
Τοπική Κοινότητα Κλαδορράχης
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ, ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1.
ΣΚΟΠΕΛΙΑΝΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του Αναστασίου
2.
ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Λαζάρου
Τοπική Κοινότητα Κολχικής
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ, ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1.
ΚΟΣΚΟΣΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Νικολάου
2.
ΣΕΧΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Αγαμέμνονα
Τοπική Κοινότητα Κορυφής
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ, ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1.
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Βασιλείου
2.
ΠΕΪΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Ιωάννη
Τοπική Κοινότητα Κρατερού
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ, ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1.
ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Παντελή
Τοπική Κοινότητα Λεπτοκαρυών
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ, ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1.
ΜΥΛΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Μιχαήλ
Τοπική Κοινότητα Λόφων
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ, ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1.
ΓΚΙΓΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ του Παύλου
2.
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ – ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ του Μιχαήλ
3.
ΤΣΙΓΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ιωάννη
Τοπική Κοινότητα Μαρίνας
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ, ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1.
ΓΡΟΥΪΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Ιωάννη
Τοπική Κοινότητα Μελίτης
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ, ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1.
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ιωάννη
2.
ΓΙΑΒΡΑΜΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του Γεωργίου
3.
ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ευαγγέλου
4.
ΣΟΒΙΤΣΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
Τοπική Κοινότητα Μεσοκάμπου
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ, ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1.
ΡΙΤΣΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Λαζάρου
2.
ΡΙΤΣΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ζήση
Τοπική Κοινότητα Μεσονησίου
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ, ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1.
ΚΡΙΘΑΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παύλου
2.
ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Παύλου
Τοπική Κοινότητα Μεσοχωρίου
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ, ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1.
ΚΑΚΑΡΕΤΣΑ ΕΛΕΝΗ του Θεοδώρου
2.
ΜΑΡΤΣΟΥΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Αλεξάνδρου
3.
ΤΣΩΤΣΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του Στεφάνου
Τοπική Κοινότητα Νέου Καυκάσου
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ, ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1.
ΑΜΠΕΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Μιχαήλ
2.
ΚΕΒΡΕΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παύλου
3.
ΜΑΜΟΥΖΕΛΟΥ – ΑΜΠΕΛΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του Γεωργίου
4.
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
Τοπική Κοινότητα Νεοχωρακίου
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ, ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1.
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του Αναστασίου
2.
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του Γεωργίου
3.
ΛΙΑΣΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του Αναστασίου
4.
ΜΠΑΝΙΤΣΙΩΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Γεωργίου
Τοπική Κοινότητα Νίκης
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ, ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1.
ΒΡΑΝΤΣΗ ΑΓΑΠΗ του Κωνσταντίνου
2.
ΒΡΑΝΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Παύλου
3.
ΠΑΣΣΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Γεωργίου
Τοπική Κοινότητα Παλαίστρας
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ, ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1.
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αντωνίου
2.
ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΘΩΜΑΣ του Ζήση
3.
ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΑ του Παντελή
4.
ΧΡΙΣΤΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Μενελάου
Τοπική Κοινότητα Παππαγιάννη
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ, ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1.
ΒΟΤΣΗ – ΣΟΛΑΚΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΤΖΕΝΗ) του Δημητρίου
2.
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ηλία
3.
ΡΑΠΑΣΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χρήστου
4.
ΣΟΛΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του Ιωάννη
Τοπική Κοινότητα Παρορείου
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ, ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1.
ΚΟΥΡΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του Θεοδώρου
2.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΑΪΑΝΟΣ του Χρήστου
Τοπική Κοινότητα Περάσματος
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ, ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1.
ΑΛΕΜΠΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ηλία
2.
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Ιωάννη
3.
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ – ΡΟΚΟΜΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του Ιωάννη
Τοπική Κοινότητα Πολυπλατάνου
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ, ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1.
ΓΙΑΓΚΟΥΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του Παντελή
2.
ΓΙΟΥΣΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Δημητρίου
3.
ΔΙΣΛΑΚΗ ΦΑΝΗ του Παντελή
Τοπική Κοινότητα Πρώτης
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ, ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1.
ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ιωάννη
2.
ΦΕΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Κωνσταντίνου
Τοπική Κοινότητα Σιταριάς
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ, ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1.
ΔΟΜΑΖΕΤΗ ΕΛΕΝΗ του Χρήστου
2.
ΜΙΧΑΛΤΣΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του Κωνσταντίνου
3.
ΣΙΣΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Βύρωνα
Τοπική Κοινότητα Σκοπιάς
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ, ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1.
ΣΤΡΕΖΟΥ – ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΓΑΠΗ του Γεωργίου
2.
ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου
3.
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Σωτηρίου
Τοπική Κοινότητα Σκοπού
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ, ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1.
ΣΙΛΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χρήστου
Τοπική Κοινότητα Τριανταφυλλιάς
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ, ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1.
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Γεωργίου
Τοπική Κοινότητα Τριβούνου
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ, ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1.
ΒΡΑΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αλεξάνδρου
2.
ΚΟΥΣΛΗΣ ΗΛΙΑΣ του Αθανασίου
Τοπική Κοινότητα Τριποτάμου
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ, ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1.
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Παντελή
2.
ΔΕΓΡΕΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Δημητρίου
3.
ΠΑΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Μιλτιάδη
4.
ΤΑΛΛΙΔΗΣ ΖΗΣΗΣ του Κωνσταντίνου
Τοπική Κοινότητα Τροπαιούχου
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ, ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1.
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Παντελή
2.
ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σταύρου
3.
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ  ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του Σπυρίδωνα
Τοπική Κοινότητα Υδρούσσας
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ, ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1.
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ – ΓΕΩΡΟΥ ΜΑΙΡΗ του Δημητρίου
2.
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παύλου
3.
ΣΑΛΔΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Χαραλάμπου
Τοπική Κοινότητα Φλαμπούρου
Α/Α
ΕΠΩΝΥΜΟ, ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1.
ΒΑΣΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του Δημοσθένη
2.
ΠΕΪΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Ευαγγέλου
3.
ΤΣΟΥΛΗ ΦΛΩΡΙΚΑ του Δημητρίου
Pin It

Σχολιάστε