Η Δημοτική Παράταξη ΑΝΟΙΧΤΟΙ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ Ανακοίνωσε τους υποψηφίους

Ο ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΑΝΟΙΧΤΟΙ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ
Ιωσηφίδης Ιωακείμ (Μάκης) του Μιχαήλ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΕΤΟΥ
1.Βολιώτης Αργύριος του  Βασιλείου
2.Γραμμενοπούλου Ζωή του Αθανασίου
3.Κουτσογιάννης Ηλίας του Μιχαήλ
4.Λυπίτκας Κυριάκος του Γεωργίου
5.Νανούσης  Αθανάσιος του Χρήστου
6.Περπερίδης Μιχαήλ του Κωνσταντίνου
7.Τσαχειρίδης Σπύρος του Σαμψών
8.Ψαλλίδας Γεώργιος του  Ευθυμίου
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
1.Γεωργιάδης Αλέξιος του Γεωργίου
2.Γεώργου Τρύφων του Παντελή
3.Εστές Σωκράτης του Ευαγγέλου
4.Καλυβά Δέσποινα (Άννα) του Γεωργίου
5.Κύρκου Κυριάκος του Συμεών
6.Λιάσης  Ιωάννης  του Ευαγγέλου
7.Μάγγου Ευαγγελίτσα του Βασιλείου
8.Μπάντης Ιορδάνης του Ζήση
9.Μωυσιάδης Κωνσταντίνος του Κυριάκου
10.Παπαβασιλείου Αναστασία του Νικολάου
11.Παπαχρήστου Νικόλαος του Αναστασίου
12.Ρακόπουλος Ιωάννης του Δημητρίου
13.Ρωμανίδης Κωνσταντίνος του Γεωργίου
14.Σαββόπουλος Απόστολος του Βασιλείου
15.Σιάγκας Ιωάννης του Θεοδώρου
16.Τζήγας Θωμάς του Παντελή
17.Τσιρώνης Γεώργιος του Νικολάου
18.Χασάπη Ρεβέκκα του Χρήστου
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΑΡΙΚΟΥ
1.Νάνου Ανθούλα του Κωνσταντίνου
2.Σιάπης  Δημήτριος του Κωνσταντίνου
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΕΧΟΒΟΥ
1.Καρακούτας  Παύλος του Παναγιώτη
2.Κόλκας Παναγιώτης του Ηλία
3.Πάγιος Χαράλαμπος του  Βασιλείου
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΥΜΦΑΙΟΥ
1.Μπουτάρης Γεώργιος του  Μιχαήλ
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΙΛΩΤΑ
1.Αβραμίδης Ιωάννης του Θεοφάνη
2.Βεράνη Φωτεινή του Πολύδωρου
3.Γετίμης  Άγγελος του Χρήστου
4.Γιαννιτσοπούλου Συμέλα (Μέλη) του Κωνσταντίνου
5.Γρηγοριάδης Θεόδωρος του Κωνσταντίνου
6.Δεληγιαννίδης Ευστάθιος του Νικολάου
7.Δεμερτζίδης Στυλιανός του Ιωάννη
8.Ιωαννίδου Κωνσταντία (Ντίνα) του Αναστασίου
9.Κατσουπάκης Κωνσταντίνος του Γεωργίου
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΟΠΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
1.Γκίνης  Νικόλαος  του  Σταύρου
2.Γρομπανόπουλος Τρύφων του Γεωργίου
3.Μπάντη  Βασιλική του Δημητρίου
4.Σιάντσης Παντελής (Λάκης) του Σταύρου
5.Στανίση  Αγγελική  του Χρήστου
6.Τσαμπάσης  Ιωάννης (Γιαννέλος) του Μιχαήλ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ
1.Γεωργίου Ευανθία του Μιχαήλ
2.Μεδίτσκος  Ιωάννης  του Δημητρίου
3.Μπούκτσης Κλήμης  του Ανέστη
4.Πηλείδης Ιωάννης του Κωνσταντίνου
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΡΑΠΙΔΕΩΝ
1.Βασιλειάδης Δημήτριος  του Δαμιανού
2.Βασιλείου Παρθένα του Στυλιανού
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΕΤΟΥ
1.Δαρβάρη Αγγελική του Παντελή
2.Ζαρίδης Στέφανος του Βασιλείου
3.Κόλλιας  Κωνσταντίνος  του Παναγιώτη
4.Σιδηράς  Στέφανος  του Παναγιώτη
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
1.Αναστασιάδης Στέλιος του Αναστασίου
2.Ζουρνατζίδης Δημοσθένης του Κωσταντίνου
3.Ηλία – Παναγιωτίδου Ευδοξία του Ανέστη
4.Μπίτας  Χρήστος του Ζήση
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΤΙΓΟΝΕΙΑΣ
1.Ηλιάδης Ηλίας  του Γεωργίου
2.Κωνσταντινίδης  Γεώργιος του Συμεών
3.Ματενίδης Χαράλαμπος του Νικολάου
4.Μιζαμίδου – Τσακιρίδου Ελευθερία του Ιωσήφ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΣΠΡΟΓΕΙΩΝ
1.Βαραδίνης Αργύριος του Γεωργίου
2.Μπεγοπούλου Αικατερίνη του Γεωργίου
3.Παναγιωτίδης  Ευάγγελος του Αχιλλέα
4.Σταυρίδης Βασίλειος του Θεοδώρου
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΛΤΟΝΕΡΩΝ
1.Βασιλειάδης Παύλος του Γεωργίου
2.Τσαχειρίδης Ελευθέριος του Παντελή
3.Τσουκαλά Δημητρούλα του Στυλιανού
4.Τσουμήτας Αλέξανδρος του Δημητρίου
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΡΙΚΟΥ
1.Μητσοπούλου Σουλτάνα του Γεωργίου
2.Ντένας Νικόλαος του Αναστασίου
3.Πατέγος Μιχαήλ του Νικολάου
4.Στάθης Μάρκος του Δημητρίου
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΕΓΟΡΩΝ
1.Καραπιπέρης Στυλιανός του Αθανασίου
2.Παπαδόπουλος Αντώνιος του Ευσταθίου
3.Σονιάδης Ιωάννης του Παύλου
4.Τσιτιρέκη Μαρία του Γεωργίου
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΕΛΛΗΣ
1.Κληντσάρης Μιχαήλ του Βασιλείου
2.Μπίρου Μαρία του Χρήστου
3.Ρώμας Ευάγγελος του Κωνσταντίνου
4.Τάσκας  Αθανάσιος  του Αναστασίου
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΛΕΙΔΙΟΥ
1.Γιώσκου  Μελπομένη  του  Σωκράτη
2.Μαύρου Γεωργία του Παναγιώτη
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΕΒΑΙΑΣ (ΛΑΚΚΙΑΣ)
1.Θεοδωρίδης Γεώργιος του Τηλέμαχου
2.Κασπαρίδης Αναστάσιος του Δημητρίου
3.Κωνσταντινίδου Σοφία του Θωμά
4.Πασχαλίδης Ιωάννης του Παναγιώτη
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΕΧΟΒΟΥ
1.Γκάλαβος Πέτρος του Αχιλλέα
2.Τασοπούλου Ελισσάβετ του Κυριάκου
3.Τόμου Πέτρος του Ηλία
4.Φίτζιος  Γεώργιος  του Στέργιου
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΙΜΝΟΧΩΡΙΟΥ
1.Κορβέσης Λάζαρος του Νικολάου
2.Μεταλλίδης Χαράλαμπος του Νικολάου
3.Πεντίδου Ευαγγελία  του Χρήστου
4.Ταμήλιας Παναγιώτης του Γρηγορίου
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΝΙΑΚΙΟΥ
1.Αυτζελανίδης  Ελευθέριος του Παύλου
2.Διαμαντίδης  Αθανάσιος του Γεωργίου
3.Καραμανώλη Ιωάννα του Στέφανου
4.Παπαδόπουλος Γεώργιος του Στυλιανού
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΥΜΦΑΙΟΥ
1.Λιάτσης  Βασίλειος του Στέργιου
2.Οικονομίδου Ιωάννα του Οδυσσέα
3.Παπαδόπουλος Ιωάννης του Δημητρίου
4.Φίστας  Ναούμ (Μάκης) του Θωμά
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ
1.Μάσσης Κωνσταντίνος του Μιχαήλ
2.Μίλκη Αγάπη του  Ευαγγέλου
3.Μπούλη Ευθυμία του Ιωάννη
4.Χάσος Νικόλαος του Ηλία
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΔΙΝΟΥ
1.Δέλλιος Θεόδωρος του Βασιλείου
2.Ηλίας Αναστάσιος του Παναγιώτη
3.Νεβολιάνης Αθανάσιος του Χαράλαμπου
4.Τύμπου – Νικολαΐδου Μαρία του Γεωργίου
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΛΑΡΓΟΥ
1.Αδαμίδης Χαράλαμπος του Κοσμά
2.Σαββίδης Ιάκωβος του Βενιαμίν
3.Σαββίδου Γεωργία του Ελευθερίου
4.Τσαούσογλου Φίλιππος  του Σάββα
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΤΡΩΝ
1.Κυριακόπουλος Γρηγόριος του Παύλου
2.Κωστοπούλου Αικατερίνη του Μιλτιάδη
3.Πετρίδης Ευάγγελος του Γεωργίου
4.Ρώμας  Ευάγγελος του Αριστοτέλη
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΟΔΩΝΟΣ
1.Σπυρόπουλος Σπύρος του Δημητρίου
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΚΛΗΘΡΟΥ
1.Λαμπρόπουλος Δημήτριος του Βάϊου
2.Μαναβής Νικόλαος του Χρήστου
3.Τάπης  Γεώργιος του  Παναγιώτη
4.Χρυσάφη Μαρία του Γεωργίου
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΑΝΟΥ
1.Κοσμίδης Ιωάννης του  Ευαγγέλου
Πάσχου  Ειρήνη  του  Δημητρίου
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΑΡΑΓΓΙΟΥ
1.Τριανταφυλλίδης Στέφανος του Ιωάννη
2.Τσουτσουγιάννης  Χρήστος του Δημητρίου
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΙΛΩΤΑ
1.Γκώτης  Βαρσάμης (Μάκης) του Γεωργίου
2.Μπατή Κορασία του Θωμά
3.Μωυσάκης Σπύρος του Αιμίλιου
4.Χαρατσή – Αριτζάκη Αικατερίνη – Χρυσοβαλάντου του Νικολάου

Pin It

Σχολιάστε