Αποτελέσματα των αγώνων της ΕΠΣ Φλώρινας

KELLH APOLLONΦωτο Αθ. Τάσκας

Α1 Κατηγορία αποτελέσματα της 15ης αγωνιστικής:

Διαγόρας Βαρικού – Μακεδονικός Αγ. Παντελεήμονα 0 – 3
Ερμής Αμυνταίου – Ελλάς Άνω Καλλινίκης 7 – 2
ΠΑΣ Φλώρινα – Ακρίτας Αχλάδας 0 – 1
Θύελλα Φιλώτα – Μελιτεύς Μελίτης 2 – 0
Ηρακλής Αρμενοχωρίου – Μέγ.Αλέξανδρος Φλώρινας 2 – 0
Άρης Λόφων – Μακεδονικός Βεύης 0 – 1

Η επόμενη αγωνιστική:
Ερμής Αμυνταίου – Διαγόρας Βαρικού
Μακεδονικός Αγ. Παντελεήμονα – ΠΑΣ Φλώρινα
Ελλάς Άνω Καλλινίκης – Θύελλα Φιλώτα
Ακρίτας Αχλάδας – Ηρακλής Αρμενοχωρίου
Μελιτεύς Μελίτης – Μακεδονικός Βεύης
Μέγ.Αλέξανδρος Φλώρινας – Άρης Λόφων

Βαθμολογία:
1 Μακεδονικός Αγ. Παντελεήμονα 41
2 Ερμής Αμυνταίου 41
3 ΠΑΣ Φλώρινα 29
4 Θύελλα Φιλώτα 24
5 Μελιτεύς Μελίτης 24
6 Ηρακλής Αρμενοχωρίου 24
7 Μακεδονικός Βεύης 20
8 Ελλάς Άνω Καλλινίκης 15
9 Άρης Λόφων 14
10 Ακρίτας Αχλάδας 13
11 Μέγ.Αλέξανδρος Φλώρινας 13
12 Διαγόρας Βαρικού 1

dafni levaias dafni levaias 4φωτο Π Μορφίδης

Α Κατηγορία αποτελέσματα 13ης Αγωνιστικής:
Απόλλων Κέλλης – Μέγας Αλέξ.Περάσματος 4 – 2
Α.Σ. Ξινού Νερού – Θησέας Πολυποτάμου 2 – 0
Ελπίδες Αμυνταίου – Αίαντας Αμμοχωρίου 2-1
Δόξα Κολχικής – Αστραπή Μεσονησίου 3 – 0
Δάφνη Λεβαίας – Ατρόμητος Σιταριάς 2 – 0
Δόξα Παλαίστρας: Ρεπό

Η επόμενη αγωνιστική:
Αίαντας Αμμοχωρίου – Δόξα Παλαίστρας
Ατρόμητος Σιταριάς – Απόλλων Κέλλης
Δόξα Κολχικής – Ελπίδες Αμυνταίου
Θησέας Πολυποτάμου – Μέγας Αλέξ.Περάσματος
Αστραπή Μεσονησίου – Α.Σ. Ξινού Νερού
Δάφνη Λεβαίας: Ρεπό

dafni levaias2 φωτο Π Μορφίδης

Βαθμολογία:
1 Δάφνη Λεβαίας 25
2 Αίαντας Αμμοχωρίου 22
3 Απόλλων Κέλλης 19
4 Α.Σ. Ξινού Νερού 18
5 Θησέας Πολυποτάμου 18
6 Μέγας Αλέξ.Περάσματος 17
7 Δόξα Κολχικής 16
8 Ατρόμητος Σιταριάς 15
9 Αστραπή Μεσονησίου 12
10 Δόξα Παλαίστρας 11
11 Ελπίδες Αμυνταίου 11

Β Κατηγορία αποτελέσματα της 13ης αγωνιστικής

Ατρόμητος Κ. Κλεινών – Βίτσι Δροσοπηγής 1-7
Νέα Ελλάς Πετρών – Α.Σ. Άνω Υδρούσας 3 – 0
Μέγας Αλέξανδρος Πελαργού – Ιτιά Ιτιάς 2 – 4
Ατρόμητος Φλώρινας – Τροπαιούχος Τροπαιούχου 0 – 2

Η επόμενη αγωνιστική:

Βίτσι Δροσοπηγής – Μέγας Αλέξανδρος Πελαργού
Νέα Ελλάς Πετρών – Ατρόμητος Κ. Κλεινών
Α.Σ. Άνω Υδρούσας – Ατρόμητος Φλώρινας
Τροπαιούχος Τροπαιούχου – Ιτιά Ιτιάς

Βαθμολογία:

1 Τροπαιούχος Τροπαιούχου 32
2 Ιτιά Ιτιάς 30
3 Μέγας Αλέξανδρος Πελαργού 24
4 Βίτσι Δροσοπηγής 22
5 Νέα Ελλάς Πετρών 18
6 Ατρόμητος Φλώρινας 14
7 Α.Σ. Άνω Υδρούσας 7
8 Ατρόμητος Κ. Κλεινών 3

Pin It

Αφήστε μια απάντηση