Αποτελέσματα Δρόμου σε Ανώμαλο Έδαφος Σχολικού Έτους 2010-2011

___20101_031Αποτελέσματα Δρόμου σε Ανώμαλο Έδαφος Σχολικού
Έτους 2010-2011
Tα αποτελέσματα του Δρόμου σε Ανώμαλο Έδαφος Γυμνασίων – Λυκείων, που έγιναν στο Δήμο Περάσματος, στις  26 Οκτωβρίου 2010, σύμφωνα με την 436/Φ3/07–10–2010 προκήρυξη της Ο.Ε.Σ.Α. Ν. Φλώρινας.
 Ο πρώτος αθλητής και η πρώτη αθλήτρια κάθε κατηγορίας θα συμμετάσχουν στους Πανελλήνιους Σχολικούς Αγώνες Δρόμου σε Ανώμαλο Έδαφος.
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ ΔΡΟΜΟΥ ΣΕ ΑΝΩΜΑΛΟ ΕΔΑΦΟΣ
ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ – ΛΥΚΕΙΩΝ ΝΟΜΟΥ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2010-2011
Α΄  ΓΥΜΝΑΣΙΑ
α) ΑΓΟΡΙΑ, 3.000 μ.
1
Χατζής  Ευάγγελος
του  Γυμνασίου  Βεύης
10΄ 52΄΄
2
Μαύρου  Πέτρος
του  Γυμνασίου  Παπαγιάννη
10΄ 56΄΄
3
Απιδόπουλος  Κωνσταντίνος
του  Γυμνασίου  Αμμοχωρίου
11΄ 06΄΄
4
Κρουσοράτης  Κωνσταντίνος
του  1ου Γυμνασίου Φλώρινας
11΄ 26΄΄
5
Βράγκος  Χρήστος
του  3ου Γυμνασίου Φλώρινας
11΄ 31΄΄
6
Κάσα  Άλμπερτ
του  Γυμνασίου Υδρούσας
11΄ 34΄΄
7
Κλιγκάτσης  Αθανάσιος
του  1ου Γυμνασίου Φλώρινας
11΄ 36΄΄
8
Παπαθανασίου  Φίλιππος
του  Γυμνασίου  Βεύης
11΄ 37΄΄
9
Κουλίδης  Θωμάς
του  1ου Γυμνασίου Φλώρινας
11΄ 45΄΄
10
Καλέτζης   Ευάγγελος
του  Γυμνασίου  Αμυνταίου
11΄ 50΄΄
β) ΚΟΡΙΤΣΙΑ, 2.000 μ.
1
Νικοπούλου  Φρειδερίκη
του  Γυμνασίου  Αμμοχωρίου
08΄ 45΄΄
2
Γιοφτσίδου  Ζωή
του  Γυμνασίου Υδρούσας
09΄ 00΄΄
3
Μεταξά  Ανθούλα
του  Γυμνασίου  Αμμοχωρίου
09΄ 01΄΄
4
Πάνου  Αντωνία
του  Γυμνασίου  Αμυνταίου
09΄ 14΄΄
5
Γρατσουνίδου  Μαλαματένια
του  1ου  Γυμνασίου Φλώρινας
09΄ 15΄΄
6
Λούγκα  Φωτεινή
του  1ου  Γυμνασίου  Φλώρινας
10΄ 01΄΄
7
Λιασοπούλου  Πανδώρα
του  2ου  Γυμνασίου Φλώρινας
10΄ 13΄΄
8
Πούσκα  Αφροδίτη
του  1ου  Γυμνασίου Φλώρινας
10΄ 17΄΄
9
Ζήκου  Ευαγγελία
του  Γυμνασίου  Βεύης
10΄ 20΄΄
10
Γιοφτσίδου  Δήμητρα
του  Γυμνασίου  Κλεινών
10΄ 25΄΄
Β΄  ΛΥΚΕΙΑ
α) ΑΓΟΡΙΑ, 4.000 μ.
1
Γεωργιάδης  Χρήστος
του  2ου  Γενικού  Λυκείου  Φλώρινας
15΄ 09΄΄
2
Αλεξιάδης  Χαράλαμπος
του  2ου  Γενικού  Λυκείου  Φλώρινας
15΄ 19΄΄
3
Στακινός  Πασχάλης
του  1ου  Γενικού  Λυκείου  Φλώρινας
15΄ 53΄΄
4
Κοβάτσης  Χρήστος
του  1ου  ΕΠΑΛ  Φλώρινας
16΄ 03΄΄
5
Παλικρούσης  Χαράλαμπος
του  2ου  Γενικού  Λυκείου  Φλώρινας
16΄ 23΄΄
6
Κοσμίδης  Γεώργιος
του  Γενικού  Λυκείου  Αμυνταίου
16΄ 40΄΄
7
Πάνου  Παναγιώτης
του  Γενικού  Λυκείου  Αμυνταίου
17΄ 08΄΄
8
Κροκάρης  Κωνσταντίνος
του  1ου  ΕΠΑΛ  Φλώρινας
17΄ 20΄΄
9
Γεράκης  Ιωάννης
του  2ου  Γενικού  Λυκείου  Φλώρινας
17΄ 58΄΄
10
Πέτρου  Ιωάννης
των Λυκ. Τάξεων Μουσικού Σχολείου Αμυνταίου
18΄ 01΄΄
β) ΚΟΡΙΤΣΙΑ 3.000 μ
1
Παπαδοπούλου  Μαρκέλλα
του  1ου  Γενικού  Λυκείου  Φλώρινας
13΄ 13΄΄
2
Κοκαροπούλου  Μιχαηλία
των Λυκ. Τάξεων Μουσικού Σχολείου Αμυνταίου
13΄ 34΄΄
3
Σουμτάκη  Ιωάννα
του  Γενικού  Λυκείου  Αμυνταίου
13΄ 46΄΄
4
Κουλίδου  Χρυσάνθη
του  1ου  Γενικού  Λυκείου  Φλώρινας
13΄ 54΄΄
5
Κοκαροπούλου  Αγγελική
των Λυκ. Τάξεων Μουσικού Σχολείου Αμυνταίου
15΄ 38΄΄
Pin It

Σχολιάστε