Τα αποτελέσματα των αγώνων της ΕΠΣ Φλώρινας

Τα αποτελέσματα των αγώνων της ΕΠΣ Φλώρινας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 11ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Α1′ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ:

9 & 10/12/2017

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Α. ΠΑΝΤ/ΝΑ – ΕΛΛΑΣ ΑΝΩ ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ  7:2
ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ – ΑΙΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ  0:0
ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ  1:1
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ  3:1
ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ  4:1
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ – ΜΕΛΙΤΕΥΣ ΜΕΛΙΤΗΣ  0:2

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ – ΕΛΛΑΣ ΑΝΩ ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ – ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ
ΑΙΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ – ΜΕΛΙΤΕΥΣ ΜΕΛΙΤΗΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1′ ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 2017-2018

ΚΑΤ. ΟΜΑΔΑ ΑΓ. Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΒΑΘ.
1 ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ 11 11 0 0 46-4 33
2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ 11 10 0 1 42 -7 30
3 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΒΕΥΗΣ 11 7 1 3 26-13 22
4 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 11 6 1 4 25-11 19
5 ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ 11 6 1 4 22-13 19
6 ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ 11 4 3 4 21-18 15
7 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ 11 5 0 6 15-22 15
8 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ 11 3 2 6 14-34 11
9 ΑΙΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ 11 3 1 7 13-36 10
10 ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ 11 2 2 7 12-26 8
11 ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ 11 0 4 7 9-25 4
12 ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ 11 0 3 8 5-40 3

 

 

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 11ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ:

9 & 10/12/2017

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ – Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 5:4
ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ – ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ 2:2
ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ – Α.Σ. ΞΥΝΟΥ ΝΕΡΟΥ 4:0
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ – ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ 4:0

ΡΕΠΟ Ο ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ
ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ
ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ – Α.Σ.ΞΥΝΟΥ ΝΕΡΟΥ

ΡΕΠΟ Ο ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α’ ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 2017-2018

ΚΑΤ. ΟΜΑΔΑ ΑΓ. Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΒΑΘ.
1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ 9 7 2 0 29-6 23
2 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 10 6 1 3 32-33 19
3 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ 9 5 2 2 23-10 17
4 ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ 10 5 2 3 27-21 17
5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ 10 5 0 5 17-31 15
6 Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ 10 4 0 6 20-31 12
7 ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ 8 3 2 3 26-23 11
8 ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ 10 1 1 8 16-32 4
9 ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 9ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ:

9 & 10/12/2017

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ – ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ           4:2

ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ             7:2

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΠΡΕΣΠΑ ΠΡΕΣΠΑΣ     1:3

ΑΣ ΑΝΩ ΥΔΡΟΥΣΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ. ΚΛΕΙΝΩΝ 4:2

 

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β’ ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 2017-2018

ΚΑΤ. ΟΜΑΔΑ ΑΓ. Ν Ι Η ΓΚΟΛ ΒΑΘ.
1 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ 17
2 Α.Σ. ΑΝΩ ΥΔΡΟΥΣΑΣ 17
3 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 16
4 ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ 15
5 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ 11
6 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ 9
7 ΝΕΑ ΕΛΛΑΣ ΠΕΤΡΩΝ 7
8 ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ 6

 

 

 

Pin It

Αφήστε μια απάντηση