Πίνακας συμμετεχόντων παραγωγών στη λαϊκή αγορά της Φλώρινας το Σάββατο 16 Μαΐου 2020

Πίνακας συμμετεχόντων παραγωγών στη λαϊκή αγορά της Φλώρινας το Σάββατο 16 Μαΐου 2020


Από το Δήμο Φλώρινας ανακοινώνονται τα ονόματα συμμετοχής των πωλητών που θα δραστηριοποιηθούν στην λαϊκή αγορά παραγωγών του Σαββάτου επί των οδών Λοχ. Μόδη- Αμύντα για το Σάββατο 16/5/2020 και 23/5/2020 υπό των παρακάτω όρων:

• Οι πωλητές οφείλουν να φορούν γάντια και μάσκες καθ’ όλη τη διάρκεια της λαϊκής.
• Να τηρούν τις αποστάσεις ασφαλείας των δύο -2- μέτρων από τους καταναλωτές .
• Να έχουν απόσταση μεταξύ των προσόψεων των πάγκων πέντε -5- μέτρα με ενδιάμεσο τον χώρο ελεύθερο από αντικείμενα.
• Να χορηγούν γάντια μιας χρήσεως στους καταναλωτές για να μην αγγίζουν τα προϊόντα με τα χέρια .
• Να τοποθετούν σε εμφανή σημεία αντισηπτικά υγρά για την χρήση των από το καταναλωτικό κοινό.
• Να απολυμαίνουν τους πάγκους σε τακτά χρονικά διαστήματα.

• Να χρησιμοποιούν σκεύος με αντισηπτικό για την απολύμανση των κερμάτων κατά τη συναλλαγή .
• Να έχουν στην κατοχή τους πιστοποιητικό υγείας.
• Να επιδεικνύουν ευπρεπή και κόσμια συμπεριφορά και να διευκολύνουν τα ελεγκτικά όργανα κατά τον έλεγχο.
• Θα φροντίζουν για την καθαριότητα του τομέα του και για την προσωρινή φύλαξη των κάθε είδους απορριμμάτων σε ειδικές πλαστικές σακούλες, οι οποίες μετά το τέλος της εργασίας, αφού δεθούν καλά, θα απομακρύνονται από το Συνεργείο Καθαριότητας του Δήμου.

• Θα τηρούν αυστηρά το ωράριο λειτουργίας και τους όρους της Απόφασης Δημοτικού Συμβουλίου Φλώρινας με αριθμό 141/2019 «Κανονισμός λειτουργίας λαϊκών αγορών στο Δήμο Φλώρινας».
Κάτοψη των θέσεων και καταστάσεις με τους συμμετέχοντες θα είναι αναρτημένες στα ΜΜΕ και στην ιστοσελίδα του Δήμου Φλώρινας.

ΠΑΡΑΓΩΓΟΙ  ΛΑΪΚΩΝ ΑΓΟΡΩΝ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΔΙΑΤΡΟΦΙΚΑ ΠΡΟΪΟΝΤΑ  ΛΑΪΚΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΘΕΣΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
1 ΔΗΜΟΥΛΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ1 16/5/2020
2 ΔΑΙΚΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ Γ1 23/5/2020
3 ΔΟΝΤΣΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α42 16/5/2020
4 ΤΣΙΛΕΜΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α42 23/5/2020
5 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ Α45 16/5/2020
6 ΜΕΣΝΙΤΣΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α45 23/5/2020
7 ΓΙΩΣΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Α46 16/5/2020
8 ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Α46 23/5/2020
9 ΚΕΝΟ (ΣΤΑΙΚΙΝΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ) Γ10 16/5/2020
10 ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ Γ10 Υ.Δ. 16/5/2020
11 ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ Δ1 16/5/2020
12 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Δ1 23/5/2020
13 ΜΑΛΕΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ Δ9 16/5/2020
14 ΣΕΡΒΙΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Δ9 23/5/2020
15 ΣΙΟΥΓΚΑΣ ΠΑΥΛΟΣ Δ6 16/5/2020
16 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Δ6 23/5/2020
17 ΠΑΠΑΝΑΟΥΜ ΠΕΤΡΟΣ Δ11 16/5/2020
18 ΤΟΥΛΓΑΡΙΔOY ΑΝΤΩΝΙA Δ11 23/5/2020
19 ΚΩΤΣΟΥ ΗΛΙΑΣ Δ16 16/5/2020
20 ΚΩΤΣΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗΣ Δ16 23/5/2020
21 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Δ53 16/5/2020
22 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Δ53 23/5/2020
23 ΔΑΦΙΛΗ ΕΙΡΗΝΗ Δ19 16/5/2020
24 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Δ19 23/5/2020
25 ΡΑΣΚΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ Δ21 16/5/2020
26 ΤΖΑΤΖΟΥ ΦΑΝΗ Δ21 23/5/2020
27 ΣΤΑΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Δ28 16/5/2020
28 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Δ28 23/5/2020
29 ΚΕΝΟ (ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ) Δ29 16/5/2020
30 ΚΕΝΟ (ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ) Δ29 23/5/2020
31 ΚΕΝΟ (ΜΠΟΥΤΑΚΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ) Δ36 23/5/2020 Υ.Δ.
32 ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ Δ36 23/5/2020
33 ΚΑΙΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Δ37 16/5/2020
34 ΤΡΙΓΩΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Δ37 23/5/2020
35 ΚΟΥΣΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δ44 16/5/2020
36 ΓΚΙΟΥΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Δ44 23/5/2020
37 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ Δ45 16/5/2020
38 ΜΙΜΗΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Δ45 23/5/2020
39 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Δ52 16/5/2020
40 ΠΕΤΣΟΪ ΕΙΡΗΝΗ Δ52 23/5/2020
41 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΧΡΥΣΗ Ε1 16/5/2020
47 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Ε1 23/5/2020
43 ΚΕΝΟ (ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ) Δ57 16/5/2020
44 ΡΟΥΦΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Δ57 23/5/2020
45 ΜΠΑΤΣΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Α37 16/5/2020
46 ΣΤΡΕΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α37 23/5/2020

 

Pin It

Αφήστε μια απάντηση