Αποτελέσματα Αγώνων ΕΠΣ Φλώρινας 16 & 17/11/2019

Αποτελέσματα Αγώνων Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 16 & 17/11/2019 (10η Αγωνιστική)

Αγώνες για την 10η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 2019-2020 διεξήχθησαν το Σαββατοκύριακο 16 & 17/11/2019 με τα εξής αποτελέσματα:
ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ 3 – 1
ΙΤΕΑ ΙΤΕΑΣ – ΑΙΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ 3 – 3
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ 0 – 1
ΜΕΛΙΤΕΥΣ ΜΕΛΙΤΗΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ 1 – 1
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ 5 – 1
ΡΕΠΟ: ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ
________________________________________
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (23 & 24/11/2019):
• ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
• ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ – ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ
• Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
• ΑΙΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
• ΙΤΕΑ ΙΤΕΑΣ – ΜΕΛΙΤΕΥΣ ΜΕΛΙΤΗΣ
• ΡΕΠΟ: ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ

Αποτελέσματα Αγώνων Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 16 & 17/11/2019 (10η Αγωνιστική)

Το Σαββατοκύριακο 16 & 17 Νοεμβρίου 2019 είχαμε τους αγώνες για την 10η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας με τα εξής αποτελέσματα:
ΟΜΑΔΕΣ ΣΚΟΡ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ 0 – 4
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ – ΠΡΕΣΠΑ ΠΡΕΣΠΑΣ 2 – 3
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ 0 – 3
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ – ΕΥΞΕΙΝΟΣ ΛΕΣΧΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 2 – 5
ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ – Π.ΜΕΛΑΣ ΦΛΑΜΠΟΥΡΟΥ 3 – 2
ΡΕΠΟ: ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ
________________________________________
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:
• ΠΡΕΣΠΑ ΠΡΕΣΠΑΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ
• ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ – ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ
• Π.ΜΕΛΑΣ ΦΛΑΜΠΟΥΡΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ
• ΕΥΞΕΙΝΟΣ ΛΕΣΧΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
• Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ – ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ
• ΡΕΠΟ: Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α’ ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΚΑΤ. ΟΜΑΔΑ ΑΓ. Ν. Ι. Η. ΓΚΟΛ ΒΑΘΜ.
1 ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 9 6 2 1 23-11 20
2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ 9 6 0 3 16-11 18
3 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ 9 5 1 3 46-13 16
4 ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ 9 5 1 3 20-14 16
5 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 9 4 2 3 17-18 14
6 ΜΕΛΙΤΕΥΣ ΜΕΛΙΤΗΣ 9 4 1 4 19-14 13
7 ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ 10 3 3 4 14-20 12
8 ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ 9 2 4 3 12-16 10
9 ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ 9 2 2 5 9-14 8
10 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 9 2 2 5 8-13 8
11 ΑΙΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ 9 1 2 6 14-24 5
________________________________________
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β’ ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΚΑΤ. ΟΜΑΔΑ ΑΓ. Ν. Ι. Η. ΓΚΟΛ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ 9 9 0 0 36-2 27
2 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ 10 8 1 1 38-10 25
3 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ 9 6 0 3 23-12 18
4 ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ 9 6 0 3 24-16 18
5 ΕΥΞΕΙΝΟΣ ΛΕΣΧΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 9 4 1 4 23-22 13
6 ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ 9 4 0 5 22-25 12
7 ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ 9 4 0 5 17-36 12
8 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ 9 3 0 6 13-22 9
9 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ 9 3 0 6 15-28 9
10 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 9 2 0 7 20-30 6
11 Π.ΜΕΛΑΣ ΦΛΑΜΠΟΥΡΟΥ 9 0 0 9 9-37 0
________________________________________

Pin It

Αφήστε μια απάντηση