Αποτελέσματα Αγώνων ΕΠΣ Φλώρινας 9 & 10/11/2019

Αποτελέσματα Αγώνων Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 9 & 10/11/2019 (9η Αγωνιστική)

 

Το Σαββατοκύριακο 9 και 10 Νοεμβρίου διεξήχθησαν αγώνες για την 9η Αγωνιστική του Πρωταθλήματος της Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας με τα εξής αποτελέσματα:

 

ΟΜΑΔΕΣ       ΣΚΟΡ

ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ – ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ       1 – 2

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ – ΜΕΛΙΤΕΥΣ ΜΕΛΙΤΗΣ    3 – 1

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ – ΑΙΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ     1 – 3

ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ – ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ   2 – 2

ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ – ΙΤΕΑ ΙΤΕΑΣ   3 – 1

ΡΕΠΟ: Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

 

ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ

ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ

ΜΕΛΙΤΕΥΣ ΜΕΛΙΤΗΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ

ΙΤΕΑ ΙΤΕΑΣ – ΑΙΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ

ΡΕΠΟ: ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ

 

Αποτελέσματα Αγώνων Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 9 & 10/11/2019 (9η Αγωνιστική)

 

Το Σαββατοκύριακο είχαμε τους αγώνες για την 9η Αγωνιστική του Πρωταθλήματος Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας 2019-2020. Τα αποτελέσματα ήταν τα παρακάτω:

 

ΟΜΑΔΕΣ       ΣΚΟΡ

Π.ΜΕΛΑΣ ΦΛΑΜΠΟΥΡΟΥ – ΕΥΞΕΙΝΟΣ ΛΕΣΧΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ          3 – 4

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ   1 – 3

ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ   1 – 0

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ – ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ      3 – 1

ΠΡΕΣΠΑ ΠΡΕΣΠΑΣ – ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ   1 – 0

ΡΕΠΟ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:

 

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ – ΠΡΕΣΠΑ ΠΡΕΣΠΑΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ

ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ – Π.ΜΕΛΑΣ ΦΛΑΜΠΟΥΡΟΥ

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ – ΕΥΞΕΙΝΟΣ ΛΕΣΧΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΡΕΠΟ: ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α’ ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΚΑΤ. ΟΜΑΔΑ ΑΓ. Ν. Ι. Η. ΓΚΟΛ ΒΑΘΜ.
1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ 8 6 0 2 15-6 18
2 ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 8 5 2 1 18-10 17
3 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ 8 5 0 3 45-12 15
4 ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ 8 4 1 3 19-14 13
5 ΜΕΛΙΤΕΥΣ ΜΕΛΙΤΗΣ 8 4 0 4 18-13 12
6 ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ 9 3 3 3 13-17 12
7 ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ 8 3 2 3 14-17 11
8 ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ 8 2 3 3 9-13 9
9 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 8 2 2 4 8-12 8
10 ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ 9 2 2 5 9-14 8
11 ΑΙΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ 8 1 1 6 11-21 4

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β’ ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΚΑΤ. ΟΜΑΔΑ ΑΓ. Ν. Ι. Η. ΓΚΟΛ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ 8 8 0 0 32-2 24
2 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ 9 7 1 1 35-10 22
3 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ 8 6 0 2 21-9 18
4 ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ 9 6 0 3 24-16 18
5 ΕΥΞΕΙΝΟΣ ΛΕΣΧΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 8 3 1 4 18-20 10
6 ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ 8 3 0 5 19-23 9
7 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ 8 3 0 5 11-17 9
8 ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ 8 3 0 5 15-25 9
9 ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ 8 3 0 5 14-34 9
10 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 8 2 0 6 20-26 6
11 Π.ΜΕΛΑΣ ΦΛΑΜΠΟΥΡΟΥ 8 0 0 8 7-34 0
Pin It

Αφήστε μια απάντηση