Αποτελέσματα Πρωταθλημάτων Δημοτικών Σχολείων Φλώρινας, Σχολικού Έτους 2010-2011

ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΤΙΒΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ ΣΧ. ΕΤΟΥΣ 2010-2011

ΑΓΟΡΙΑ

 

ΔΡΟΜΟΣ 50 ΜΕΤΡΩΝ

 

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΣΙΕΚΡΗΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Δημ. Σχ. Μελίτης

7΄΄34

1

ΤΣΙΒΕΛΕΪΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Δημ. Σχ. Φιλώτα

7΄΄38

2

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2ο Πειρ. Σχ. Φλώρινας

7΄΄45

3

 

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ

 

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΚΕΒΡΕΚΙΔΗΣ

ΗΛΙΑΣ

2ο Δημ. Σχ. Φλώρινας

4,26

1

ΤΖΕΚΟΣ

ΘΩΜΑΣ

3ο Δημ. Σχ. Φλώρινας

4,20

2

ΝΟΪΚΟΣ

ΑΓΓΕΛΟΣ

Δημ. Σχ. Νεοχωρακίου

3,82

3

 

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ

 

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΤΣΩΚΑΣ

ΑΣΤΕΡΙΟΣ

3ο Δημ. Σχ. Φλώρινας

1,35

1

ΚΑΡΟΖΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2ο Δημ. Σχ. Φλώρινας

1,30

2

ΣΟΥΜΕΛΙΔΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

1ο Πειρ. Σχ. Φλώρινας

1,25

3

 

ΡΙΨΗ ΕΛΑΣΤΙΚΗΣ ΣΦΑΙΡΑΣ

 

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ

ΚΟΣΜΑΣ

Δημ. Σχ. Περάσματος

47,80

1

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Δημ. Σχ. Αμμοχωρίου

43,20

2

ΤΣΙΤΣΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

Δημ. Σχ. Μελίτης

40,30

3

 

ΔΡΟΜΟΣ 1000 ΜΕΤΡΩΝ

 

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΜΠΑΡΔΑΚΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3ο Δημ. Σχ. Φλώρινας

3΄36΄΄00

1

ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

1ο Δημ. Σχ. Φλώρινας

3΄37΄΄00

2

ΤΣΩΤΣΟΣ

ΑΓΓΕΛΟΣ

1ο Πειρ. Σχ. Φλώρινας

3΄41΄΄00

3

 

 

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

 

ΔΡΟΜΟΣ 50 ΜΕΤΡΩΝ

 

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΤΣΙΑΦΚΑ

ΝΑΤΑΛΙΑ

2ο Δημ. Σχ. Φλώρινας

7΄΄68

1

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

ΜΑΡΙΑ

Δημ. Σχ. Φιλώτα

7΄΄74

2

ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΡΑΦΑΗΛΙΑ

Δημ. Σχ. Σιταριάς

7΄΄78

3

 

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ

 

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΔΟΥΓΙΑΚΗ

ΕΥΔΟΚΙΑ

3ο Δημ. Σχ. Φλώρινας

4,25

1

ΦΙΛΛΙΠΟΥ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

1Ο Δημ. Σχ. Αμυνταίου

4,05

2

ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

2Ο Δημ. Σχ. Φλώρινας

4,05

3

 

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΜΑΝΤΣΟΥ

ΕΥΤΕΡΠΗ

1ο Δημ. Σχ. Φλώρινας

1,30

1

ΣΤΡΑΤΑΚΗ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

Δημ. Σχ. Φιλώτα

1,30

2

ΝΑΣΤΟΥ

ΜΥΡΤΙΔΙΩΤΙΣΣΑ

3ο Δημ. Σχ. Φλώρινας

1,25

3

 

 

ΡΙΨΗ ΕΛΑΣΤΙΚΗΣ ΣΦΑΙΡΑΣ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΚΙΟΣΣΕ

ΔΗΜΗΤΡΑ

Δημ. Σχ. Φιλώτα

34,80

1

ΖΗΝΔΡΟΥ

ΡΑΦΑΗΛΙΑ

1Ο Δημ. Σχ. Αμυνταίου

31,00

2

ΤΑΛΙΟΠΥΛΟΥ

ΧΡΥΣΑΝΘΗ

Δημ. Σχ. Αν. Καλλινίκης

30,60

3

 

 

ΔΡΟΜΟΣ 1.000 ΜΕΤΡΩΝ

 

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΔΕΛΗΔΙΑΜΑΝΤΗ

ΦΑΝΗ

Δημ. Σχ. Φιλώτα

4΄10΄΄00

1

ΝΙΚΟΛΑ

ΤΖΟΥΓΚΡΑ

3ο Δημ. Σχ. Φλώρινας

4΄15΄΄00

2

ΣΤΑΜΕΝΗ

ΜΑΡΙΑ

Δημ. Σχ. Πολυποτάμου

4΄17΄00

3

 

 

ΤΕΛΙΚΟΙ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ (Μίνι Βόλεϊ)

ΑΓΟΡΙΑ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΟΜΑΔΕΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 30/05/11

10.00

ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

3ο ΔΗΜ.ΣΧ.ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΔΗΜ. ΣΧ. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ : 2-1

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ : 3ο ΔΗΜ. ΣΧ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ 

ΔΕΥΤΕΡΑΘΛΗΤΡΙΑ : ΔΗΜ. ΣΧ. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ 

ΚΟΡΙΤΣΙΑ 

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΩΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΟΜΑΔΕΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 30/05/11

11.00

ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

1ο ΔΗΜ. ΣΧ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ – 2Ο ΔΗΜ. ΣΧ. ΦΛΩΡ. : 2 – 1

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ : 1ο ΔΗΜ. ΣΧ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ 

ΔΕΥΤΕΡΑΘΛΗΤΡΙΑ : 2Ο ΔΗΜ. ΣΧ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ 

 

 

 

 

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ (Μίνι Βόλεϊ)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑΣ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ (ΠΙΓΚ-ΠΟΓΚ)

ΑΓΟΡΙΑ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΜΑΘΗΤΗ-ΑΘΛΗΤΗ

ΣΧΟΛΕΙΟ

1ος

ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

2ος

ΑΡΑΒΙΑΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ

1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

3οι

ΛΥΓΟΥΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

 

ΤΣΙΩΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

 

1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΜΑΘΗΤΡΙΑΣ-ΑΘΛΗΤΡΙΑΣ

ΣΧΟΛΕΙΟ

1η

ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ

5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

2η

ΡΟΥΦΑ ΕΥΤΥΧΙΑ

1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

3ες

ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ

 

ΤΣΑΧΕΙΡΙΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

 

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

 

Pin It

Αφήστε μια απάντηση