Αποτελέσματα στα 167 από τα 206 τμήματα για τους Περιφερειακούς Συμβούλους

Στα 167 από τα 206 τμήματα για τους Περιφερειακούς Συμβούλους οι σταυροί προτίμησης:

Αλλάζουμε πορεία Με πίστη στις ανθρώπινες αξίες
Υποψήφιοι
  Π.Ε. ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Σε 167 από 206 εκλ. τμήματα

81,07%
Τελευταία Ενημέρωση
28-05-2019 12:56:50
 
Ψήφοι Συνδυασμού: 15.809 (47,09%)
Ονοματεπώνυμο Σταυροί
 6. ΚΙΟΣΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3.264
 3. ΒΟΣΔΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
2.820
 2. ΑΜΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ
2.621
 1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ – ΑΜΟΙΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
2.309
 8. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
1.785
 5. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΘΩΜΑ
1.771
 7. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ
1.328
 4. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
1.257
 11. ΣΑΡΡΗΣ ΤΡΥΦΩΝ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
1.228
 9. ΠΕΡΧΑΝΙΔΟΥ – ΦΙΣΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
1.153
 10. ΡΟΥΦΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΠΑΥΛΟΥ
1.096

 

ΑΝΑΤΡΟΠΗ-Δημιουργία-ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ
Υποψήφιοι
  Π.Ε. ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Σε 167 από 206 εκλ. τμήματα

81,07%
Τελευταία Ενημέρωση
28-05-2019 12:56:50
 
Ψήφοι Συνδυασμού: 12.112 (36,08%)
Ονοματεπώνυμο Σταυροί
 6. ΛΙΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
2.758
 5. ΚΩΤΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
1.834
 3. ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
1.638
 9. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
1.594
 2. ΓΕΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
1.491
 7. ΜΟΥΣΙΟΥ – ΜΥΛΩΝΑ ΟΛΓΑ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
1.348
 8. ΝΕΟΚΑΖΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
1.247
 1. ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
1.189
 11. ΣΠΥΡΤΟΥ ΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
1.136
 4. ΚΑΓΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
667
 10. ΣΟΥΜΠΑΣΗΣ ΤΡΑΪΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
631
  ΕΛΠΙΔΑ
Υποψήφιοι
  Π.Ε. ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Σε 167 από 206 εκλ. τμήματα

81,07%
Τελευταία Ενημέρωση
28-05-2019 12:56:50
 
Ψήφοι Συνδυασμού: 3.068 (9,14%)
Ονοματεπώνυμο Σταυροί
 9. ΣΤΡΑΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
712
 5. ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
610
 8. ΡΕΠΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
345
 3. ΔΕΛΚΟΥΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
306
 2. ΓΚΩΓΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
271
 4. ΙΒΑΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ
256
 11. ΤΟΥΡΙΑΝΝΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
256
 10. ΣΥΜΠΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΛΑΖΑΡΟΥ
199
 6. ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
185
 1. ΑΡΓΥΡΙΑΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
162
 7. ΠΑΠΠΑ ΦΙΛΑΡΕΤΗ του ΑΠΟΣΤΟΛ
98

 

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Υποψήφιοι
  Π.Ε. ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Σε 167 από 206 εκλ. τμήματα

81,07%
Τελευταία Ενημέρωση
28-05-2019 12:56:50
 
Ψήφοι Συνδυασμού: 1.448 (4,31%)
Ονοματεπώνυμο Σταυροί
 6. ΚΑΡΑΝΤΖΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
324
 11. ΤΟΡΛΑΧΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΜΙΧΑΗΛ
192
 10. ΣΤΟΪΚΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
154
 2. ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
144
 1. ΑΛΕΞΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
130
 8. ΣΙΩΜΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΙΜΟΥ
130
 9. ΣΟΒΙΣΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
129
 4. ΔΟΥΜΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ
116
 7. ΝΑΛΠΑΝΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
109
 3. ΓΥΦΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΘΩΜΑ
88
 5. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΛΑΜΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
53

 

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΥΓΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΥΤΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Υποψήφιοι
  Π.Ε. ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Σε 167 από 206 εκλ. τμήματα

81,07%
Τελευταία Ενημέρωση
28-05-2019 12:56:50
 
Ψήφοι Συνδυασμού: 677 (2,02%)
Ονοματεπώνυμο Σταυροί
 1. ΒΟΓΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ
193
 5. ΝΑΟΥΜ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
91
 7. ΦΑΡΜΑΚΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
83
 6. ΣΑΒΒΟΥΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
44
 2. ΒΟΥΖΙΑΝΑ ΖΩΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
42
 4. ΜΑΝΩΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
34
 3. ΚΑΛΛΙΑΝΙΩΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
31

 

ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΜΠΟΡΕΥΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ ΣΤΗ ΔΥΤΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
Υποψήφιοι
  Π.Ε. ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Σε 167 από 206 εκλ. τμήματα

81,07%
Τελευταία Ενημέρωση
28-05-2019 12:56:50
 
Ψήφοι Συνδυασμού: 456 (1,36%)
Ονοματεπώνυμο Σταυροί
 7. ΤΖΩΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
112
 1. ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
96
 2. ΚΑΚΑΡΕΤΣΑ ΕΛΕΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
76
 6. ΝΑΪΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΛΟΥΚΑ
44
 3. ΛΟΥΚΡΗ ΔΩΡΟΘΕΑ του ΠΕΤΡΟΥ
43
 4. ΜΙΓΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ- ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
43
 5. ΜΠΕΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΙΑΣΩΝ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
24

 

τα επίσημα αποτελέσματα θα ανακοινωθούν από το Πρωτοδικείο εφόσον ολοκληρωθεί η καταμέτρηση

Pin It

Αφήστε μια απάντηση