Η κλήρωση του Κυπέλλου ΕΠΣ Φλώρινας 2018-2019

Την Δευτέρα 13 Αυγούστου πραγματοποιήθηκε η κλήρωση του Κυπέλλου ΕΠΣ Φλώρινας 2018-2019 στα γραφεία της Ένωσης παρουσία του προέδρου της ΕΠΣ Φλώρινας Κωσταντίνου Αντωνιάδη, εκπροσώπων των ομάδων και μελών του Δ.Σ.

Η διαδικασία της κλήρωσης πραγματοποιήθηκε χωρίς προβλήματα μετά από έναν σύντομο χαιρετισμό του Προέδρου της ΕΠΣ Φλώρινας.

Οι ομάδες που συμμετέχουν στο Κύπελλο είναι οι εξής:

ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
ΜΕΛΙΤΕΥΣ ΜΕΛΙΤΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ
ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ
ΙΤΕΑ ΙΤΕΑΣ
Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ
ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ
ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ
ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ
ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ
ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ

Κλήρωση κυπέλλου ΕΠΣ Φλώρινας 2018-2019 – α

Α’ ΦΑΣΗ
Για την Πρώτη Φάση του Κυπέλλου που θα διεξαχθεί στις 25 & 26 Αυγούστου 2018 η κλήρωση ανέδειξε τα παρακάτω ζευγάρια:

[1α] ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ (ΡΕΠΟ)
[2α] ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ (ΡΕΠΟ)
[3α] Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ (ΡΕΠΟ)
[4α] Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
[5α] ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
[6α] ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ
[7α] ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ
[8α] ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
[9α] ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ
[10α] ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ
[11α] ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ – ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ
[12α] Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΛΑΡΓΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ
[13α] ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ – ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ
[14α] ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ – ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ

Β’ ΦΑΣΗ
Για τη Δεύτερη Φάση του Κυπέλλου που θα διεξαχθεί στις 1 & 2 Σεπτεμβρίου 2018 η κλήρωση ανέδειξε τα παρακάτω ζευγάρια:

[1β] ΝΙΚΗΤΗΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ [8α] (ΡΕΠΟ)
[2β] ΝΙΚΗΤΗΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ [10α] (ΡΕΠΟ)
[3β] ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
[4β] ΝΙΚΗΤΗΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ [9α] – ΝΙΚΗΤΗΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ [7α]
[5β] ΝΙΚΗΤΗΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ [4α] – ΝΙΚΗΤΗΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ [5α]
[6β] ΝΙΚΗΤΗΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ [13α] – ΝΙΚΗΤΗΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ [6α]
[7β] ΝΙΚΗΤΗΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ [11α] – Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ
[8β] ΝΙΚΗΤΗΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ [14α] – ΝΙΚΗΤΗΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ [12α]

Γ’ ΦΑΣΗ
Για την Τρίτη Φάση του Κυπέλλου που θα διεξαχθεί στις 8 & 9 Σεπτεμβρίου 2018 η κλήρωση ανέδειξε τα παρακάτω ζευγάρια:

[1γ] ΝΙΚΗΤΗΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ [5β] – ΝΙΚΗΤΗΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ [8β]
[2γ] ΝΙΚΗΤΗΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ [4β] – ΝΙΚΗΤΗΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ [3β]
[3γ] ΝΙΚΗΤΗΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ [7β] – ΝΙΚΗΤΗΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ [2β]
[4γ] ΝΙΚΗΤΗΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ [6β] – ΝΙΚΗΤΗΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ [1β]

Δ’ ΦΑΣΗ
Για την Τέταρτη Φάση του Κυπέλλου η κλήρωση ανέδειξε τα παρακάτω ζευγάρια:

[1δ] ΝΙΚΗΤΗΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ [3γ] – ΝΙΚΗΤΗΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ [1γ]
[2δ] ΝΙΚΗΤΗΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ [2γ] – ΝΙΚΗΤΗΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ [4γ]

Pin It

Αφήστε μια απάντηση