Ιστορική αναδρομή υποτροφιών Ρατοπούλεια της Ευξείνου Λέσχης Φλώρινας

ΑΡΙΣΤΕΙΑ Ε.Λ.Φ. ΝΙΚΟΣ ΚΑΠΕΤΑΝΙΔΗΣ .

3ο Μέρος.

 

Όλα αυτά τα χρόνια με την χορηγία της οικογένειας Ρατόπουλου βραβεύτηκαν οι παρακάτω μαθητές.

 

ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΥΠΟΤΡΟΦΕΙΩΝ  ¨ΡΑΤΟΠΟΥΛΕΙΑ¨

 

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΟΣ ΟΝΟΜΑ ΜΗΤΡΟΣ ΕΤΟΣ
1.     ΣΕΧΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΦΙΛΟΠΟΙΜΗΝ ΜΑΡΙΑ 1993
2.     ΣΟΥΜΕΛΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΑΝΘΙΑ 1993
3.     ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΜΟΡΦΙΑΣ 1993
4.     ΤΣΟΥΚΑΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΝΗ 1993
5.     ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΡΕΤΗ 1993
6.     ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΝΗ 1993
7.     ΚΑΣΚΑΜΑΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΛΕΝΗ 1993
8.     ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1993
9.     ΤΣΟΥΚΑ ΑΣΠΑΣΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΝΗ 1994
10.    ΠΟΥΓΑΡΙΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΣΟΦΙΑ 1994
11.    ΜΑΚΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΖΩΗ 1994
12.    ΜΩΥΣΙΑΔΟΥ ΖΩΗ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΕΛΕΝΗ 1994
13.    ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΖΩΗ 1995
14.    ΛΕΩΝΙΔΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΟΦΙΑ 1995
15.    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΤΡΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ 1995
16.    ΝΑΛΠΑΝΤΙΔΟΥ ΣΟΝΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΩΜΑΗ 1995
17.    ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1995
18.    ΣΟΥΜΕΛΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1996
19.    ΣΙΑΚΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΛΕΝΗ 1996
20.    ΣΑΧΙΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΠΙΔΑ 1996
21.    ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΠΕΤΡΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1997
22.    ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1997
23.    ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΣΟΦΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΗ 1997
24.    ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΡΕΟΖΥΛΗ 1997
25.    ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1997
26.    ΣΕΧΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 1997
27.    ΣΕΧΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ 1997
28.    ΧΑΡΑΒΙΤΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΙΡΗΝΗ 1997
29.    ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΙΑ 1997
30.    ΚΛΑΠΑΔΩΡΑ ΣΟΦΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 1997
31.    ΜΠΡΑΓΚΑ ΜΑΡΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΙΚΗ 1998
32.    ΗΛΙΑΔΟΥ ΜΑΡΘΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΑΦΝΗ 1998
33.    ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΟΛΓΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΗ 1998
34.    ΓΥΜΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΙΣΑΑΚ ΕΛΕΝΗ 1998
35.    ΙΩΑΝΝΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1998
36.    ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1998
37.    ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΣΧΑΛΙΑ 1998
38.    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΘΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ 1998
39.    ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΕΒΕΚΑ 1998
40.    ΘΕΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΙΟΛΕΤΤΑ 1998
41.    ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΘΩΜΑΗ 1999
42.    ΔΕΡΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΛΓΑ 1999
43.    ΚΑΝΤΖΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΡΘΕΝΑ 1999
44.    ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΣΟΝΙΑ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΜΑΡΙΑ 2000
45.    ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΜΑΡΙΑ 2000
46.    ΚΩΤΣΑΛΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΙΑ 2000
47.    ΤΑΧΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΟΦΙΑ 2000
48.    ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΡΕΩΖΥΛΗ 2000
49.    ΝΑΛΠΑΝΤΙΔΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΩΜΑΗ 2000
50.    ΠΟΥΓΑΡΙΔΟΥ ΔΟΜΝΑ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΣΟΦΙΑ 2000
51.    ΤΑΧΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΟΦΙΑ 2001
52.    ΣΤΑΜΕΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2001
53.    ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ 2001
54.    ΓΙΑΖΙΤΖΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2001
55.    ΚΩΤΣΑΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΙΑ 2002
56.    ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΝΙΟΒΗ 2003
57.    ΚΑΝΤΖΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΡΘΕΝΑ 2003
58.    ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003
59.    ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2003
60.    ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΙΡΗΝΗ 2003
61.    ΗΛΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2003
62.    ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 2004
63.    ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2004
64.    ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΦΙΝΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑ 2004
65.    ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΣΤΑΣΙΟΣ ΕΛΕΝΗ 2004
66.    ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΑ 2004
67.    ΗΛΙΑΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΑΦΝΗ 2004
68.    ΣΙΜΗΧΑΝΙΔΟΥ ΜΕΛΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΞΑΝΘΟΥΛΑ 2004
69.    ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΩΝ/ΝΤΙΝΑ 2004
70.    ΠΑΝΤΣΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΜΑΡΙΑ 2004
71.    ΣΤΑΜΕΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΡΙΑ 2004
72.    ΣΕΛΕΜΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΟΦΙΑ 2004
73.    ΜΠΑΚΡΑΤΣΗ ΑΝΝΕΤΑ ΕΡΑΣΜΟΣ ΜΑΡΙΑ 2004
74.    ΠΕΤΑΝΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΥΘΥΜΙΑ 2005
75.    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΥΔΟΞΙΑ 2005
76.    ΣΕΒΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΙΑ 2005
77.    ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΛΕΝΗ 2005
78.    ΞΕΝΙΔΟΥ ΚΛΕΙΩ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ 2005
79.    ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΟΦΙΑ 2005
80.    ΑΤΜΑΤΖΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΡΙΑ 2005
81.    ΗΛΙΑΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005
82.    ΜΑΡΑΝΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΑΤΙΑΝΗ 2006
83.    ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΤΙΝΟΣ ΟΛΓΑ 2006
84.    ΣΕΛΕΜΙΔΟΥ ΑΛΕΞΙΑ ΚΩΝ/ΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΑ 2006
85.    ΚΕΒΡΕΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΜΑΡΙΑ 2006
86.    ΤΣΟΜΠΑΝΟΥ ΟΛΓΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΓΥΡΗ 2007
87.    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΙΟΝΑΤΗ ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΥΔΟΞΙΑ 2007
88.    ΣΤΑΜΕΛΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΡΙΑ 2007
89.    ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ 2008
90.    ΣΤΑΥΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ 2008
91.    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2008
92.    ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2008
93.    ΣΕΛΕΜΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΙΩΑΝΝΑ 2008
94.    ΑΤΜΑΤΖΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΡΙΑ 2009
95.    ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΟΛΓΑ 2009
96.    ΣΤΑΜΕΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΡΙΑ 2009
97.    ΧΑΡΑΒΙΤΣΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΑ 2009
98.    ΣΤΑΥΡΟΥ ΣΟΦΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ 2009
99.    ΛΑΒΑΣΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΛΕΛΟΥΔΑ 2009
100.                        ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ-ΜΙΧΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΑΣ 2010
101.                        ΚΕΣΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΛΑΖΑΡΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2010
102.                        ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΩΝ/ΝΤΙΝΑ 2010
103.                        ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2011
104.                        ΣΕΛΕΜΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΑ 2011
105.                        ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2011
106.                        ΚΕΣΙΔΟΥ ΟΛΓΑ ΛΑΖΑΡΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2011
107.                        ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2011
108.                        ΚΑΠΕΤΑΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2012
109.                        ΚΑΠΕΤΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2012
110.                        ΚΛΑΠΑΔΩΡΑΣ ΗΛΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ 2012
111.                        ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2012
112.                        ΤΟΥΛΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2013
113.                        ΚΑΛΠΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΛΕΝΗ 2013
114.                        ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΥΔΟΞΙΑ 2013
115.                        ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΞΑΝΘΙΠΠΗ 2013
116.                        ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2013
117.                        ΚΑΤΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2014
118.                        ΔΑΛΑΜΗΤΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΑΡΙΑ 2014
119.                        ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2014
120.                        ΚΑΤΗΚΑΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΑΛΕΞΕΝΔΡΑ 2014
121.                        ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΣΑΒΒΑΣ ΝΙΟΒΗ 2015
122.                        ΣΕΛΕΜΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΑ 2015
123.                        ΣΑΧΙΝΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΡΟΣΗ 2015
124.                        ΚΕΚΕΖΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΛΑΓΙΑ 2015
125.                        ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΒΕΝΕΤΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΜΑΛΙΑ 2015
126.                        ΚΑΛΑΟΥΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΑ 2015
127.                        ΚΕΤΣΕΤΖΗΣ ΘΩΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΗ 2015
128.                        ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΞΑΝΘΙΠΠΗ 2016
129.                        ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΑ 2016
130.                        ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΙΧΑΗΛ ΣΟΦΙΑ 2016
131.                        ΛΥΓΟΥΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2017
132.                        ΧΑΡΠΑΝΤΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2017
133.                        ΚΕΒΡΕΚΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΜΑΡΙΑ 2017
134.                        ΣΟΥΜΕΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΣΑΒΒΑΣ   2017
135.                        ΡΑΣΙΤ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   2017
136.                        ΣΟΛΟΜΩΝΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΚΛΗΜΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2017
137.                        ΚΑΛΠΑΤΣΙΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΗ 2017
138.                        ΜΑΡΑΝΤΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2017
139.                        ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΟΦΙΑ 2017
140.                        ΣΤΥΛΙΑΔΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ 2017
141.                        ΜΑΝΤΡΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΡΜΙΟΝΗ 2018
142.                        ΣΕΛΕΜΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΑ 2018
143.                        ΣΕΡΤΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΕΛΑΓΙΑ 2018
144.                        ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΙΧΑΗΛ ΣΟΦΙΑ 2019
145.                        ΣΑΠΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΝΑ 2019
146.                        ΚΑΛΑΟΥΖΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΑ 2019
147.                        ΠΑΝΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ 2019
148.                        ΠΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ 2019
149.                        ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΟΥ ΖΩΗ ΒΕΝΙΑΜΙΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2020
150.                        ΣΟΛΟΜΩΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΛΗΜΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2020
151.                        ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ 2020
152.                        ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΝΙΚΗ 2020
153.                        ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΟΣΜΑΣ ΜΑΡΙΑ 2020
154.                        ΝΕΔΕΛΚΟΥ ΦΛΩΡΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2020
155.                        ΜΙΑΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΙΑ 2020
156.                        ΣΕΛΕΜΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑ 2020
157.                        ΚΕΤΣΕΤΖΗ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΗ 2020

 

 

 

 

Μετά  από το έτος 2018 την υποτροφία ανέλαβε η Εύξεινος Λέσχη Φλώρινας. Η Εύξεινος Λέσχη Φλώρινας θεωρεί υποχρέωση της να ευχαριστήσει για ακόμη μια φορά τα παιδιά της  Μαριάνθης  Ρατοπούλου  (Χρήστο , Μαργαρίτα, Αθηνά) .

 

 

 

Με τιμή το Δ.Σ. Ευξείνου

Λέσχης Φλώρινας.

 

Pin It

Αφήστε μια απάντηση