Πρόγραμμα όλων των αγώνων της ΕΠΣ Φλώρινας Με τήρηση ενός λεπτού σιγής για τα θύματα του σιδηροδρομικού δυστυχήματος η έναρξη τους

Ημ/νία Ανάρτησης: 3 Μαρτίου, 2023

Μετά από απόφαση της Διεύθυνσης Ποδοσφαίρου της ΕΠΟ θα πρέπει πριν την έναρξη όλων των αγώνων ΕΠΣ Φλώρινας της επόμενης αγωνιστικής (4 και 5 Μαρτίου 2023), να τηρηθεί ενός λεπτού σιγή στη μνήμη των εκλιπόντων του τραγικού σιδηροδρομικού δυστυχήματος των Τεμπών.

Πρόγραμμα Αγώνων Α’ & Β’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας καθώς και εξ’αναβολής αγώνα 8, 11 & 12/3/2023

ΤΕΤΑΡΤΗ 8/3/2023 (ΕΞ’ΑΝΑΒΟΛΗΣ ΑΓΩΝΑΣ Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ)

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Γ. Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ 15:30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ – ΙΤΕΑ ΙΤΙΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 11/3/2023

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 15:30 ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΙΤΕΑ ΙΤΙΑΣ
Δ.Γ. ΜΕΛΙΤΗΣ 15:30 ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ
Δ.Γ. ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ 15:30 ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 12/3/2023

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
Δ.Γ. ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ 15:30 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
Δ.Γ. ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ 15:30 ΑΙΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ – ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ
Δ.Γ. ΑΕΤΟΥ 15:30 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ – Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ

 

 

Οι διαιτητικές τριάδες που θα διευθύνουν τους αγώνες Πρωταθλήματος Α’ Κατηγορίας ΕΠΣ Φλώρινας το Σαββατοκύριακο 4 & 5/3/2023 είναι:

ΑΓΩΝΑΣ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ – ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ ΨΑΛΛΙΔΑΣ – ΚΕΒΡΕΚΙΔΗΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ ΤΟΪΤΟΣ – ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ – ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΙΤΕΑ ΙΤΙΑΣ ΚΑΤΗΣ – ΝΑΟΥΜ – ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΚΑΛΔΑΝΗΣ – ΤΣΟΥΤΣΟΥΛΗΣ – ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΕΥΞΕΙΝΟΣ ΛΕΣΧΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ ΔΟΥΜΤΣΗΣ – ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ – ΜΑΔΙΑΣ

 

Πρόγραμμα Αγώνων Πρωταθλημάτων Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας (Κ10-Κ12-Κ14) 4, 11 & 12/3/2023

Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου για τα Πρωταθλήματα Υποδομής ΕΠΣ Φλώρινας (Κ10 – Κ12 – Κ14) που θα διεξαχθούν το Σάββατο 4/3/2023 & το Σαββατοκύριακο 11 & 12/3/2023:

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 4/3/2023

Κ10

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 10:00πμ ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ – ΠΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 11:15πμ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ – ΕΛΛΑΔΑ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12:30μμ ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ

Κ12

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 10:00πμ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΕΛΛΑΔΑ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 11:15πμ ΜΕΛΙΤΕΑΣ ΜΕΛΙΤΗΣ – ΠΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 12:30μμ ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 11/3/2023

Κ14

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ 11:00πμ ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ 2 – ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ 1
ΓΗΠΕΔΟ ΠΗΓΑΣΟΥ 11:00πμ ΠΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 12/3/2023

Κ14

ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
ΓΗΠ. BALLA D’ORO 10:30πμ ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΕΛΛΑΔΑ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

 

Ακολουθήστε μας στο YouTube..

Ακολουθήστε μας στο YouTube..
TAGGED: Ποδόσφαιρο,